Noclegi nad morzem

Gmina inwestuje w rozwój bazy noclegowej, dlatego nie ma problemu z wynajęciem pokoju w Rewalu, czy zabezpieczeniem sobie innego noclegu w Rewalu. Naokoło jest mnóstwo  campingów i pól namiotowych, tak że jeśli ktoś nie chce wynajmować pokoju w Rewalu, to może znaleźć nocleg w Rewalu właśnie tam.  Zachęcają do tego niezbyt wysokie ceny noclegów w Rewalu.  Oferta jest właściwie na każdą kieszeń. W związku ze zbyt dużą konkurencja, turysta może jeszcze negocjować cenę pokoju w Rewalu z jego właścicielami. Nie ma problemu z noclegiem w Rewalu i ci, którzy wynajmowali pokoje w Rewalu byli bardzo zadowoleni.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Chwalili, ze noclegi w Rewalu są niedrogie, a ponad to, że gospodarze wynajmujący pokoje w Rewalu  to ludzie niezmiernie życzliwi i przychylni turystom. Nie może być inaczej, gdyż gmina postawiła na turystykę i ma z tego tytułu dość znaczne dochody. Nowe inwestycje w gminie również skierowana są na turystykę. Buduje się wiele obiektów, zarówno sportowych, jak i rozrywkowych. ale przede wszystkim, prywatni inwestorzy budują hotele, ośrodki wczasowe, bo noclegi w Rewalu są zawsze najważniejsze. Bez żadnego problemu możemy wynająć pokoje w Rewalu w pensjonatach, czy nawet u pojedynczych właścicieli domków jednorodzinnych. 

Praktykowane jest,  ze  rodziny na sezon letni przenoszą się w głąb lądu, by swoje pokoje w Rewalu wynająć turystom, co poszerza bazę noclegów w Rewalu. Podczas urlopu nad morzem myślimy o bezpieczeństwie swoim i na przykład samochodu, którym tam dotarliśmy. Właściciele noclegów w Rewalu zapewniają bezpieczne, strzeżone parkingi Cała miejscowość, każdy niemal mieszkaniec, oferuje pokoje w Rewalu. Najwięcej pokoi  jest w kwaterach prywatnych i pensjonatach. I to są noclegi w Rewalu na każdą kieszeń. Droższe pokoje są w hotelach i ośrodkach wczasowych. Rewal to doskonale miejsce do wypoczynku bo i sama miejscowość ładna, zadbana, jest w niej co robić nawet, kiedy nie ma pogody. Ciekawe są również okolice Rewala, zwłaszcza  Trzęsacz, w którym znajdują się ruiny XV- wiecznej świątyni.

Dodaj komentarz